Popis práce

vloženo
hodnocení nabídky Jiří Pěnička 1
  • Pro našeho významného klienta, mezinárodní společnost, hledáme vhodné kandidáty na pozici: operátor výroby, Třinec.
  • Náplň práce:
  • Korigování chodu technologických zařízení
  • Operativní řízení výrobních zařízení
  • Spolupráce na každodenním provozu dálkově řízených zařízení
  • Zajišťování vstupní a výstupní kontroly produktů
  • Technickou podporu pracovníků v regionu
  • Reporting
  • Nabídka platná do: neděle 21.9.2014

    Požadované schopnosti

  • Klient požaduje:
  • SŠ, ÚSO vzdělání technického směru
  • Znalost AJ na komunikativní úrovni podmínkou
  • Znalost technologie dělení vzduchu
  • Znalost práce na PC (Microsoft Office, vizualizace ASŘ )
  • Dobré komunikační schopnosti
  • Aktivní a samostatný přístup
  • ŘP skupiny B
  • Typ pozice

    Kontrolor v chemickém průmyslu podobné nabídky  |||  co dělá kontrolor v chemickém průmyslu

    Plat

    neuvedeno

    Obor

    Výroba

    Pracovní poměr

    HPP

    Kontakt

    Zaměstnavateli můžete poslat zprávu formulářem výše (nad oranžovým nadpisem). Pokud jste si již vytvořili účet, zaměstnavatel obdrží kromě Vaší zprávy i přístup do Vašeho profilu (a uvidí Vaše vzdělání či pracovní zkušenosti).