Na tuto nabídku práce jste odpovídali a zaměstnavatel byl o Vašem zájmu informován.

Popis práce 

hodnocení nabídky Jiří Pěnička 1
Slušná, časově vytížená rodina bydlící na Praze 4 hledá sympatickou, spolehlivou a zodpovědnou studentku na hlídání dvou dětí - syn 8 let, dcera 6 let.

Odměna za hlídání: 100 Kč/hodina Odměna v případě možnosti výuky angličtiny: 150 Kč/hodina --- čistý plat vyplácený denně nebo týdenně (dohoda) v hotovosti.

Jedná se o práci na odpoledne (většinou od 15-16 hodin do 20-21 hodin dle možností) na 3-4 dny v týdnu (pondělí-čtvrtek). Dle možností obou stran se lze dohodnout.

Vaším úkolem bude především: vyzvednutí ze školy (Pankrác), organizace činnosti dětí (kroužky), pomoc s domácími úkoly, příprava svačiny a večeře (studená nebo teplá), hry, nákupy potravin a potřeb do domácnosti a do školy, venčení psa, základní úklid.

Uvítáme možnost výuky dětí anglicky. V případě, že ovládáte dobře angličtinu případně vlastníte certifikát (TOEFL, FCE, CAE nebo jiný), nabízíme o 50% vyšší plat na hodiny, ve kterých se s dětmi budete věnovat angličtině.

Jedná se o dvougenerační rodinný dům v blízkosti MHD (5 minut od metra). Uvítáme komunikativní a sportovně založenou studentku, nejedná se však o podmínku.

Nutností je znalost češtiny a slušné vyjadřování, výhodou je znalost francouzštiny (jsme dvoujazyčná rodina, děti mluví česky a francouzsky), VELKOU výhodou je vyšší úroveň angličtiny.
Nabídka platná do: neděle 17.2.2019

Požadované schopnosti

Nutností je znalost češtiny a slušné vyjadřování, výhodou je znalost francouzštiny (jsme dvoujazyčná rodina, děti mluví česky a francouzsky), VELKOU výhodou je vyšší úroveň angličtiny.

Požadované vzdělání

vhodné i pro studentky

Plat

100-150 /hodina CZK

Typ pozice

Hlídání dětí podobné nabídky  |||  co dělá hlídání dětí

Okres

PrahaPraha
Praha

Pracovní poměr

DPP

Kontakt

Zaměstnavateli můžete poslat zprávu formulářem výše (nad oranžovým nadpisem). Pokud jste si již vytvořili účet, zaměstnavatel obdrží kromě Vaší zprávy i přístup do Vašeho profilu (a uvidí Vaše vzdělání či pracovní zkušenosti).