Na tuto nabídku práce jste odpovídali a zaměstnavatel byl o Vašem zájmu informován.

Popis práce

hodnocení nabídky Josef Zadražil 3
- místo výkonu práce - celá ČR eventuálně SR. Vhodné pro zájemce z Ostravy, Opavy a okolí
- náplní práce je překlad anglických neodborných textů do češtiny
- texty zahrnují: recenze, články, titulky k filmům. Velmi vzácně pak seminární práce a eseje.
- občasná náplň práce: korektura a gramatické opravy českých textů

Vhodné i pro zájemce s menšími překladatelskými zkušenostmi.

Pokud vlastníte nějaký certifikát (FCE, TOEFL, CAE), nezapomeňte to prosím uvést.

Práci lze rozvrhnout podle Vašich časových možností, vhodná je ale rovnoměrná práce (např. v jednom měsíci: 10-15-15-10 stránek týdně).

Nabídka platná do: středa 20.3.2019

Požadované schopnosti

POŽADUJEME: - znalost ČJ a AJ
- znalost MS Word a MS Excel
- orientace na internetu
- zájem o americké a anglické prostředí, kulturu a jazyk
- minimální tempo práce stanoveno na nejméně 50 stránek měsíčně a nejméně 10 stránek týdně.

Požadované znalosti

NABÍZÍME:

- práci na DPP, vhodné již pro studenty od 15 let
- úkolovou odměnu, NENÍ MOŽNÁ HODINOVÁ SAZBA!
- odměna 125-150 Kč za normostranu textu dle kvality překladu

Typ pozice