Na tuto nabídku práce jste odpovídali a zaměstnavatel byl o Vašem zájmu informován.

Popis práce

hodnocení nabídky Ivan Čiernik 5
Hledáme externího spolupracovníka na pozici SPRÁVCE ESHOPU.

Práci je možno vykonávat z domova. Výhodou je možnost osobních návštěv a konzultací v kanceláři (předměstí Ostrava) alespoň 2x do měsíce.

Náplň práce:

--- kontakt se zákazníky – email, firemní Facebook profil
--- vyřizování objednávek
--- oupřesnění detailů objednávek
--- objednání zboží u dodavatele
--- sledování cen produktů a konkurence
--- evidence cen do systémových tabulek
--- propagace eshopu (správa profilů na Heureka.cz, Firmy.cz a dalších)

NABÍZÍME:
- zajímavou a samostatnou práci
- vysoce časově flexibilní nabídka
- zapůjčený notebook a telefon
- práce je vhodná i pro OZP
MZDA: 15000 Kč + provize (0-10000 Kč dle výsledků)
Nabídka platná do: sobota 23.3.2019

Požadované schopnosti

POŽADUJEME:

- samostatnost a spolehlivost
- zkušenosti s prací na PC (internet, email, MS Office)
- dobré komunikační schopnosti
- dobrý psaný projev
- asertivní a přátelské jednání
- pečlivost

VÝHODOU:
- znalost HTML a pokročilá znalost funkcí MS Excel

Typ pozice