Popis práce

hodnocení nabídky Martin Weber 2
Vzdělání středoškolské, nebo vyučení s doložitelnou výbornou praxí v oblasti prodeje, požadujeme aktivní samostatnou osobnost se schopností prodávat.
Pracovní náplň:
• prodej WIFI techniky a příslušenství, práce v prodejně, vedení prodejny
• zajištění denní komunikace a rozvíjení vztahů s našimi zákazníky
• řešení jednotlivých obchodních případů
• řízení obchodních aktivit, vyhledávání nových zákazníků
Očekávame:
• aktivního obchodního ducha, nejlépe praxe v prodeji
• vynikající komunikační schopnosti, vstřícnost, schopnost vést obchodní jednání
• dobrá znalost práce s PC ( Windows, Excel, Word, Outlook, atd.)
• znalost námi nabízených produktů
• vysoké pracovní nasazení
Nabídka platná do: úterý 22.1.2019

Požadované vzdělání

ÚSO (vyučení s maturitou)

Pracovní poměr

Plat

18000

Kontakt

Zaměstnavateli můžete poslat zprávu formulářem výše (nad oranžovým nadpisem). Pokud jste si již vytvořili účet, zaměstnavatel obdrží kromě Vaší zprávy i přístup do Vašeho profilu (a uvidí Vaše vzdělání či pracovní zkušenosti).