Na tuto nabídku práce jste odpovídali a zaměstnavatel byl o Vašem zájmu informován.

Popis práce

hodnocení nabídky Josef Zadražil 3
Zvedená marketingová společnost hledá do svého týmu Telemarketingové pracovníky pro nové atraktivní projekty.
Společnost TeleOne s. r. o. je telemarketingová firma orientovaná především na Telesales a dále d2d prodej.
Pracovní náplň:
- telefonní prodej
- prodej telekomunikačních služeb
- prodej bankovních produktů
Koho hledáme - právě Vás pokud:
- Vás baví komunikovat s lidmi
- jste orientován/a na výsledek
- rád/a byste byl/a členem dynamického kolektivu, který Vás mezi sebe rád přivítá
Co očekáváme
- vytříbené komunikační dovednosti
- chuť pracovat
Co nabízíme
- profesionální zaškolení v oblasti direct marketingu
- práci v příjemném kolektivu
- možnost kariérního růstu
Pokud splňujete to málo a máte zájem o to hodně, co naše společnost poskytuje, neváhejte a zašlete životopis na adresu . Do předmětu zprávy prosím vepište "Telefonní konzultant".
Nabídka platná do: pondělí 21.1.2019

Pracovní poměr

Požadované vzdělání

Základní + praktická škola

Typ pozice

Prodejce po telefonu/Telesales podobné nabídky  |||  co dělá prodejce po telefonu/telesales

Plat

10500-21000

Okres

MostMost
Most

Kontakt

Zaměstnavateli můžete poslat zprávu formulářem výše (nad oranžovým nadpisem). Pokud jste si již vytvořili účet, zaměstnavatel obdrží kromě Vaší zprávy i přístup do Vašeho profilu (a uvidí Vaše vzdělání či pracovní zkušenosti).