Na tuto nabídku práce jste odpovídali a zaměstnavatel byl o Vašem zájmu informován.

Popis práce 

hodnocení nabídky Dušan Votruba 4
Pracovní náplň: aktivní oslovování zákazníků s nabídkou našich služeb a jejich následný prodej, poskytování informací ohledně nabídky produktů a služeb, zjišťování potřeb a přání zákazníků a hledání nejvhodnějších řešení pro zákazníky, administrativa spojená s chodem callcentra.
Požadujeme: SŠ vzdělání (maturita není podmínkou), nadšení pro prodej a orientace na zákazníka, velmi dobré prodejní a komunikační schopnosti (bez vady řeči), zaměření na výsledek, spolehlivost a zodpovědnost, ochota vzdělávat se rozvíjet, zkušenosti v oblasti prodeje či callcentra výhodou (ne podmínkou), uživatelská schopnost práce s PC (Microsoft Office).
Nabízíme: HPP, příjemné pracovní prostředí, zajímavé finanční ohodnocení (fixní mzda 15 000,- + provizní částka), možnost kariérního postupu, motivační a zajímavé soutěže o hodnotné ceny, 25 dní dovolené, stravenky v hodnotě 75 kč, možnost stravování se v místě pracoviště, zázemí a perspektivu stabilní mezinárodní společnosti, místo výkonu práce: Bukov, Ústí nad Labem, provoz callcentra PO-PÁ 8:00-20:00 (směny naplánované 5 týdnu předem).
Pokud Vás pracovní nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na monika. a v předmětu e-mailu uveďte název pracovní pozice.
Kontakt: Michaela Pochová, e-mail: michaela.pochova@
Nabídka platná do: čtvrtek 21.2.2019

Typ pozice

Prodejce po telefonu/Telesales podobné nabídky  |||  co dělá prodejce po telefonu/telesales

Pracovní poměr

Obor

Marketing

Plat

15000

Požadované vzdělání

ÚSV

Kontakt

Zaměstnavateli můžete poslat zprávu formulářem výše (nad oranžovým nadpisem). Pokud jste si již vytvořili účet, zaměstnavatel obdrží kromě Vaší zprávy i přístup do Vašeho profilu (a uvidí Vaše vzdělání či pracovní zkušenosti).