Popis práce

hodnocení nabídky Ivan Čiernik 5
PHP PROGRAMÁTOŘI místo výkonu je Nový Jičín /Hostašovice 162, Nový Jičín/
Zaměstnavatel požaduje: min. 1 rok praxe, prokazatelné zkušenosti v PHP + MySQL, znalost frameworku Nette, zkušenosti s xHTML, CSS, JavaScriptem
nebo základy JAVA /Android/ výhodou. AJ - úroveň čtení technické dokumentace.
Náplň práce: Vývoj a rozšiřování elektronických obchodů, webových prezentací a informačních systémů. Spolu s životopisem prosíme nejprve na email zasílat referenční ukázky vytvořeních prací. Uchazeč bude podroben testovacímu úkolu.
Zaměstnavatel nabízí: prémie, stravenky, po dohodě možnost pružné pracovní doby.
První kontakt: Životopisy zasílejte na email
Firma nemá v okr. provozovnu, adresa místa výkonu je ÚP Vsetín
Nabídka platná do: sobota 23.3.2019

Pracovní poměr

Požadované vzdělání

ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Plat

15000-25000

Okres

VsetínVsetín
Vsetín

Kontakt

Zaměstnavateli můžete poslat zprávu formulářem výše (nad oranžovým nadpisem). Pokud jste si již vytvořili účet, zaměstnavatel obdrží kromě Vaší zprávy i přístup do Vašeho profilu (a uvidí Vaše vzdělání či pracovní zkušenosti).