Popis práce

hodnocení nabídky Jan Friedrich 0
Náplň práce:Tvorba PLC programů v Siemens S7
Tvorba vizualizačních aplikací v CopaData Zenon
Uvedení do provozu strojů a zařízení interně a u zákazníka
Práce se systémem SAP
Vyhotovení dokumentů v MS Office (Word, Excel, Power Point) a ve Visio.
Požadujeme:SŠ / VŠ vzdělání v oboru elektro / automatizace
Min. 2 roky praxe v oboru PLC programování
Znalost alespoň jednoho ze systémů: Siemens S7, Rockwell, AllenBradley CLX, CopaData Zenon
Pokročilá znalost německého nebo anglického jazyka (denní telefonický kontakt se zákazníky)
Flexibilitu, ochotu cestovat
Vysoké pracovní nasazení, odolnost stresu, týmového ducha
Vítána pracovní zkušenost v zahraničí
Nabízíme:Zázemí stabilní a neustále se rozvíjející společnosti
Motivující finanční ohodnocení odpovídající výkonu
Zajímavou a náročnou práci v dynamickém prostředí
Možnosti osobního rozvoje a dalšího vzdělávání
Možnost poznat daleké země z netradičního úhlu pohledu
Firemní benefity (5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, vzdělávání)
Nabídka platná do: úterý 19.3.2019

Požadované vzdělání

ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Pracovní poměr

Typ pozice