Popis práce

hodnocení nabídky Jiří Pěnička 1
Náplň práce:
- tvorba aplikačního programového vybavení PC - informačních a řídících systémů, internetové aplikace,- odladění, nasazení a správa aplikačního programového vybavení PC, dokumentace aplikačního programového vybavení, aplikace a správa databáze MS SQL, My SQL,
Požadavky na uchazeče:
- Znalost práce s OS: Microsoft Windows, Microsoft Windows Server, (Linux, Android),- Znalost práce s některým z vývojových prostředků: C ++, Microsoft Visual FoxPro,Professional , Delphi XE2, Apache, PHP, CSS, Java, XHTML,- Znalost práce s: Microsoft Office, CorelDRAW,- Znalost práce s databázovými systémy: MS SQL, My SQL, (Oracle),- 5 let praxe v oboru,- Pasivní znalost anglického jazyka,- Řidičské oprávnění skupiny B,- Samostatnost, kreativita, loajalita, preciznost,
Příjem žádostí uchazečů o zařazení do výběrového řízení:
- Formou strukturovaného životopisu s uvedením kontaktu (telefon nebo e-mail) a kopiemi
získaných certifikátů a osvědčení týkající se oboru činnosti náplně práce,
Osobně na adresu: MIP - Oddělení automatizace – Dr. Edvarda Beneše 5, 568 02
Svitavy, Česká republika, v pracovní dny v čase 9:00 až 15:00 hod., po předchozí
telefonické nebo e-mailové dohodě s kontaktní osobou,
Dopisem na adresu: MIP - Oddělení automatizace – Dr. Edvarda Beneše 5,Svitavy E-mailem: mi
Nabídka platná do: středa 20.2.2019

Požadované vzdělání

ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Požadované schopnosti

Práce s PC Práce s PC

Pracovní poměr

Typ pozice