Popis práce

hodnocení nabídky Martin Weber 2
náplň práce: komplexní péče o vybrané zákazníky firmy, aktivní komunikace se zákazníky, zajišťování jejich spokojenosti po celou dobu trvání obchodního styku, zodpovědnosti za dodržování termínů a podmínek dodání výrobků, zajištění dodávek zboží zákazníkovi, komunikace napříč firmou s dalšími odděleními s cílem zajistit kvalitní předání info zákazníkům, dohled nad projektovou činností společností
požadavky: VŠ, popřípadě SŠ a min. 5 let praxe, praxe ve výrobní firmě v oblasti Custom serice, Supply Chain velkou výhodou, velmi dobrá znalost Aj, znalost Nj příp. FJ výhodou, pokročilá znalost práce na PC (MS Office), znalost ERP systému (BAAN, SAP) výhodou, samostatnost, proaktivita, komunikativnost, organizovanost, technické myšlení, proklientský přístup
nabízíme: zázemí mezinárodní spol., zajímavou a perspektivní práci, seberealizaci a profesní růst, motivující finanční ohodnocení
Nabídka platná do: úterý 22.1.2019

Pracovní poměr

Požadované vzdělání

Vysokoškolské

Okres

Plzeň-severPlzeň-sever
Plzeň-sever

Plat

25000-32000

Kontakt

Zaměstnavateli můžete poslat zprávu formulářem výše (nad oranžovým nadpisem). Pokud jste si již vytvořili účet, zaměstnavatel obdrží kromě Vaší zprávy i přístup do Vašeho profilu (a uvidí Vaše vzdělání či pracovní zkušenosti).