Popis práce

hodnocení nabídky Peter Kostúr 5
Náplň práce:programování internetových stránek společnosti a e-shopů,návrh a vývoj nových modulů e-shopu a partnerských uživatelských prostředí,návrh a vývoj e-commerce webových aplikací,spolupráce na projektech s marketing.a obch.manažery,oddělením produkce a vedením společnosti.Požadujeme SŠ/VŠ vzdělání,min.3 roky praxe s programováním webových aplikací v ASP/ASP.NET a MSSQL,znalost XML,Javascript,HTML a ostatních standard.aplikací pro vývoj webu,znalost Visual Fox Pro výhodou,analytické myšlení,schopnost práce v týmu,ochotu učit se novýcm věcem,bydliště do 30 km od Kyjova.Nabízíme práci v příjemném pracovním postředí,zázemí společnosti s komplexní nabídkou služeb v cestovním ruchu,zajímavé projekty,odpovídající mzdové hodnocení zavislé na výsledcích práce a firemní benefity.
Nabídka platná do: čtvrtek 21.3.2019

Požadované vzdělání

ÚSO (vyučení s maturitou)

Pracovní poměr

Typ pozice

Programátor podobné nabídky  |||  co dělá programátor

Okres

HodonínHodonín
Hodonín

Kontakt

Zaměstnavateli můžete poslat zprávu formulářem výše (nad oranžovým nadpisem). Pokud jste si již vytvořili účet, zaměstnavatel obdrží kromě Vaší zprávy i přístup do Vašeho profilu (a uvidí Vaše vzdělání či pracovní zkušenosti).