Popis práce

hodnocení nabídky Peter Kostúr 5
Náplň práce:
- vývoj aplikací ASP.NET C# , design a implementace nových modulů SW (vývoj nových funkcionalit systému), návrh databází, spolupráce na testování a dokumentaci
Požadujeme:
VŠ/SŠ, zkušenosti s vývojem aplikací v prostředí .NET (C#), znalost ASP.NET MVC a MS Silverlight výhodou, znalost WCF/Web Services, LINQ, Entity Framework výhodou, Znalost Delphi výhodou, znalosti MS SQL a databázových aplikací, systémové myšlení a aktivní přístup k pracovním úkolům, zodpovědnost, pečlivost a samostatnost, znal. AJ - pasivně
Nabízíme:
stabilní, dlouhodobé, perspektivní zaměstnání, tvůrčí práci na rozvojových projektech , možnost zajímavého profesního růstu, profesní a osobní rozvoj
Benefity: Vzdělávací kurzy, školení, Home office
Nabídka platná do: neděle 20.1.2019

Požadované vzdělání

ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Pracovní poměr

Požadované znalosti

Angličtina - Pasivní

Požadované schopnosti

Práce s PC

Typ pozice