Na tuto nabídku práce jste odpovídali a zaměstnavatel byl o Vašem zájmu informován.

Popis práce

hodnocení nabídky Ivan Čiernik 5
VÝVOJOVÝ PRACOVNÍCI, PROGRAMÁTOŘI.
Náplň práce: programování řídících systémů pro výtahy, monitoring a sběr dat z výtahů.
Datum nástupu dle dohody.
Požadavky zaměstnavatele:
- SŠ/VŠ elektrotechnická, informatika
- zkušenosti s vývojem uživatelského SW pro PC
- znalost C/C++
- výhodou znalost .NET, C#, FreePascal
- výhodou znalost 8bit systémů (8051, AVR)
- výhodou znalost 32bit systémů (ARM, AVR32, RENESAS)
- zkušenosti s vývojem webových aplikací vítány
- plné pracovní nasazení, samostatnost, ochota učit se nové věci.
Nabízené výhody: možnost prodloužení doby určité, odpovídající platové ohodnocení, práci v dynamicky se rozvíjející firmě, firemní benefity.
Zájemci zasílejte písemné nabídky na adresu .
Nabídka platná do: čtvrtek 24.1.2019

Požadované vzdělání

ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Pracovní poměr

Typ pozice