Popis práce 

hodnocení nabídky Vojtěch Novák 4
Požadavky: vzdělání vyučen v oboru elektro v souladu s Vyhláškou 50/1978 Sb., splnění elektrotechnické kvalifikace v rozsahu § 5 této vyhlášky, praxe min. 3 roky v oboru elektro podmínkou, maturita podmínkou, svářečský průkaz (sváření plamenem) podmínkou. V případě nástupu nutnost absolvovat kurz zdrojař (zabezpečení vojenský útvar), flexibilita, dobrý zdravotní stav. Znalost vojenské techniky výhodou. Dobrý fyzická i psychická kondice.
Popis práce: řízení zkoušek a oživování prototypových nejsložitějších zařízení. Formátování článků akumulátorů s kontrolou funkce nabíjecího zařízení a ošetřování akumulátorů všeho druhu. Provádění svařování konstrukcí z plechů, tyčí, profilů a trubek z oceli třídy 15 a 17. Vedení evidence materiálu a provozní dokumentace na určeném pracovišti. Pracovní doba: Po-Čt 7 - 16 hod, Pá 7 - 13.30 hod.
Kontakt: Ing. Šárka Krakovská, tel.: , e-mail: Krakovska.. Profesní životopisy zasílat na uvedenou emailovou adresu. Doba k zastižení: Po-Čt 7 - 16 hod, Pá 7 - 13.30 hod.
Nabídka platná do: sobota 23.3.2019

Požadované vzdělání

Střední odborné (vyučen)

Pracovní poměr

Typ pozice

Elektromechanik podobné nabídky  |||  co dělá elektromechanik

Obor

Energetika

Okres

VyškovVyškov
Vyškov

Kontakt

Zaměstnavateli můžete poslat zprávu formulářem výše (nad oranžovým nadpisem). Pokud jste si již vytvořili účet, zaměstnavatel obdrží kromě Vaší zprávy i přístup do Vašeho profilu (a uvidí Vaše vzdělání či pracovní zkušenosti).