Na tuto nabídku práce jste odpovídali a zaměstnavatel byl o Vašem zájmu informován.

Popis práce

hodnocení nabídky Martin Weber 2
  • Projektový manažer pro celostátní soutěž Czech Hotel Awards. V rámci této pozice se budete podílet na pořádání největší celostátní soutěže v rámci České republiky v oblasti hotelnictví.
  • Náplň práce:
  • podílení se na organizaci celé soutěže a gala večeru
  • kontaktování našich stávajících i nových klientů
  • domlouvání a zajištění obchodních partnerství
  • vyhledávání a navazování vhodných obchodních příležitostí
  • Nabídka platná do: úterý 22.1.2019

    Požadované znalosti

    Čeština (Znalost: Výborná / rodilý mluvčí)

    Pracovní poměr

    VPP

    Plat

    20 000 - 40 000 CZK (Průměrný plat 25976 CZK)

    Typ pozice

    Obchodní zástupce podobné nabídky  |||  co dělá obchodní zástupce

    Okres

    PrahaPraha
    Praha

    Kontakt

    Zaměstnavateli můžete poslat zprávu formulářem výše (nad oranžovým nadpisem). Pokud jste si již vytvořili účet, zaměstnavatel obdrží kromě Vaší zprávy i přístup do Vašeho profilu (a uvidí Vaše vzdělání či pracovní zkušenosti).