Na tuto nabídku práce jste odpovídali a zaměstnavatel byl o Vašem zájmu informován.

Popis práce

hodnocení nabídky Jan Friedrich 0
  • PRACOVNÍK NOCLEHÁRNY
  • Zaměstnavatel požaduje: ZŠ nebo SŠ vzdělání (nejlépe sociální práce, zdravotní , příp. pedagogika) a absolvování kurzu pracovníka v sociálních službách (kvalifikace pro pracovníka v sociálních službách dle z.č.108/2006 Sb.) Respekt ke křesťanským hodnotám a principům, úcta k životu v jakékoliv podobě.

Náplň práce: Jedná se o práci na nočních dvanáctihodinových směnách v celoročním provozu Noclehárny pro muže a ženy. Zajištění a poskytování služby Noclehárny dle § 63 zákona č.108/2006 Sb.o sociálních službách, osobám bez přístřeší, které mají zájem o využití hygienického zařízení a přenocování.Zajištění řádného chodu Noclehárny.

Příjem klientů na Noclehárnu, příjem platby za nocležné klientů, vedení evidence a dokumentace klientů. Vedení motivačních pohovorů s klienty.

Zaměstnavatel nabízí: zajímavou a pestrou práci v dobrém kolektivu, velkou míru samostatnosti a odpovědnosti, možnost spoluutvářet a rozvíjet činnost charitativní organizace, možnost osobního rozvoje a dalšího profesního vzdělávání, možnost navázání profesních kontaktů. Mzdové zařazení - 83 Kč/ hod.

Termín nástupu: dle domluvy

Nabídka platná do: úterý 19.2.2019

Požadované znalosti

  • samostatnost
  • spolehlivost
  • zodpovědnost
  • sociální cítění a empatie
  • komunikační dovednosti
  • bezúhonnost
  • zdravotní způsobilost
  • praxe vítána

Typ pozice

Sociální pracovník podobné nabídky  |||  co dělá sociální pracovník

Plat

83 /h CZK

Okres

VsetínVsetín
Vsetín

Pracovní poměr

HPP

Kontakt

Zaměstnavateli můžete poslat zprávu formulářem výše (nad oranžovým nadpisem). Pokud jste si již vytvořili účet, zaměstnavatel obdrží kromě Vaší zprávy i přístup do Vašeho profilu (a uvidí Vaše vzdělání či pracovní zkušenosti).