Na tuto nabídku práce jste odpovídali a zaměstnavatel byl o Vašem zájmu informován.

Popis práce

hodnocení nabídky Jiří Pěnička 1
Hledáme zaměstnance na pozici: Recepce.

Základní pracovní náplň:
Zpracování celofiremní pošty včetně její evidence,Přijímání telefonických hovorů,přepojování hovorů a vyřizování vzkazů,Péče o návštěvy,Správa kancelářských prostor,Administrativa související s organizační a provozní činností sekretariátu.

Požadujeme:SŠ vzdělání ekonomického směru,Min. 1 rok praxe v obdobné pozici,Komunikační znalost anglického jazyka,Znalost německého jazyka výhodou,Znalost práce s PC – uživatelská znalost MS Office,Odpovědný a aktivní přístup k práci,samostatnost,pečlivost,zodpovědnost,Schopnost týmové práce i samostatného jednání,Dobré komunikační dovednosti,Příjemné a profesionální vystupování,Řidičský průkaz sk. „B“.

Nabízíme:Zajímavou a tvůrčí práci,Zázemí stabilní společnosti,Zaměstnanecké výhody.Mzda:Dohodou

Nabídka platná do: středa 20.3.2019

Požadované znalosti

Angličtina (Znalost: Aktivní)
Němčina (Znalost: Pasivní)

Plat

od 19000 CZK (Průměrný plat 13705 CZK)

Typ pozice